|
Productdetails:
Betalen & Verzenden Algemene voorwaarden:
|
Hoog licht: | de Productielijn van 4.15m/min Gabion,De Productielijn van ISO9001 Gabion,4.15m/min-de lijn van de gabionmachine |
---|
Aangepaste Automatische de Productielijnfabrikanten van Hogere Efficiencygabion
1. Introduceer:
De machine van het gabionnetwerk van het Konsonmerk is één soort speciaal materiaal om het hexagonale netwerk van de metaaldraad met grote draad, groot netwerk en brede breedte te verdraaien. Het product heeft wijd functie, met zijn goede corrosieweerstand en oxydatieweerstand, dient het goed zoals versterkend, bescherming en de temperatuur die perken materialen in de vorm van netwerkcontainer, steenkooi, isolatiemuur, boilerdekking of gevogelte de houden bouw in, chemisch product, het fokken, tuin en voedsel is de machine van de verwerkingsindustries.ks reeks samengesteld uit hoofdlichaam, het opleveren rol, turboreductiemiddel en hoogste rol. De belangrijkste delen, zoals belemmeringsplaat, rek en helft-toestel allen worden gemaakt van speciaal materiaal met hoogte - kwaliteit en verwerking door geavanceerde technologie. Het heeft de eigenschap van rationeel ontwerp, eenvoudige structuur, het vlotte lopen, uitstekende prestaties, betrouwbare verrichting en geschikt onderhoud.
De standaardmachines van productielijn: Hoofd het opleveren machine, windende machine, het apparaat van de draadspanning, spiraalvormige rollende machine. Wij kunnen de volledige productielijn ook leveren, kunt u de facultatieve machines volgens uw vraag kiezen.
Standaardmachines:
1. Hoofd het opleveren machine
2. Windende machine
3. Het apparaat van de draadspanning
4. Spiraalvormige rollende machine
Facultatieve Machines:
5. Hydraulische verpakkingsmachine
6. Draadspoelen
7. Het werkplatform
8. Het opleveren rechtmakend machine
9. Opleverende snijmachine
10. Verpakte randmachine
11. Randsnijmachine
12. Pvc-deklaaglijn
Hoofd het Opleveren Machine
1. Max. snelheid kan 4,15 meter per minuut zijn, kan de snelheid met verschillende grondstoffen worden aangepast.
2. Grote breedte. Het kan dubbel 1,25 m weven of 2,5 m-breedte uitkiezen.
3. Zelfs met vlakke openingen, kan de draad bij om het even welke vlek worden toegevoegd wanneer het weven.
4. Wij plaatsen het apparaat van de koppelingsrem, kan zich de machine door vlek bewegen.
5. Vlotte verrichting en met geringe geluidssterkte. Het plaatst een alarm bij gebroken draad, gebroken netwerk.
6. De flexibele verrichting en heeft geen hoge vraag naar werkend personeel.
7. Betrouwbare smering en geschikt gebruik.
8. Duurzaam en sterk, geschikt onderhoud.
Wij verstrekken ook montage voor hoofd het opleveren machines en spiraalvormige rollende machine. Wij kunnen machines volgens de bijzondere eisen van klanten ook ontwerpen.
De machine van het Gabionnetwerk door plastic membraan wordt behandeld, de toebehoren en de hulpmiddelen pakken door karton dat in
of houten geval, of volgens het verzoek van de klant.
Contactpersoon: Mr. Leo
Tel.: (0086) 138 6170 4159
Fax: 86-0510-83552045